נכסים מניבים בתור השקעה משתלמת

מי שמשקיע בנכסים מתחום הנדל"ן ורוצה ליצור לעצמו עתיד בטוח, ידע על מה אנחנו מדברים: הוא רוצה לקבל תשואה טובה על ההשקעה שלו. הוא רוצה שהערך של הנכס שלו יעלה באופן קבוע. הוא רוצה בטחון ביכולת שלו להשכיר את הנכס לאורך זמן. הוא יכול להשיג את כל הרצונות האלו כאשר הוא עושה קנייה טובה .הוא צריך למצוא את הנכס המתאים במחיר הטוב ביותר.

 

לפני קניית נכס מניב – יש להחליט על גובה ההשקעה

כל אחד צריך לברר עם עצמו את הסכום שאותו הוא רוצה להשקיע בנכס מניב. נכסים עולים הרבה כסף. השמיים הם הגבול כאשר מדברים על קנייה של נכס מניב.

 

לבדוק אפשרות של קנייה ממונפת

יש תמיד אפשרות לקנות נכסים ולמנף את הקניה. כלומר לקנות נכס לשלם חלק ממנו במזומן ואת היתרה להשיג בהלוואה מסחרית. כך אפשר לקנות מספר נכסים. צריך לעשות את המינוף בצורה זהירה כדי לא להיקלע לבעיית נזילות.

מאמר נוסף על פינוי בינוי ועל בנייה

 

להתייעץ עם מומחה בתחום הנדלן והנכסים

על מנת לעשות השקעה נכונה צריך להכיר את השוק  של הנדל"ן. יש הרבה נכסים מניבים מסוגים שונים. יש נכסים פרטיים כמו דירות, בתים ועוד. יש משקיעים שמעדיפים השקעה בנכסים אלו. צריך למצוא נכסים כאלו במקומות יש להם ביקוש. יש נכסים בערים כמו באר שבע, חיפה ועוד שערכם צמח בעשורים האחרונים הודות לביקוש גדול של סטודנטים. יש נכסים מסחריים ראויים. על כל אלו יכול להמליץ מומחה נדל"ן.

 

צריך למצוא מומחה טוב

 

מומחה נדל"ן אפשר למצוא על ידי קבלת המלצות מחברים . יש גם מומחים שיש להם אתרים באינטרנט, והם יכולים לתת ייעוץ טוב לגבי השקעות שונות בסוגים שונים של נכסים מניבים .  מומחים שיש להם אתר מושקע הם מומחים רציניים וכדאי לפנות אליהם. הם מכירים היטב את השוק. הם מחוברים למקורות מידע בתחום ויודעים לעשות אנליזה טובה ולהגיע למסקנות נכונות. צריך להתייעץ עם יועץ שיש לו מוניטין ידוע ומוכר.

 

צריך לממן את הרכישה

ממון הרכישה נעשה או על ידי כסף מזומן של הרוכש או על ידי הלוואה מתאימה שמגיעה מגוף מסחרי כמו , בנקים, חברות השקעות, חברות ביטוח ועוד.כל אחד יחליט על צורת ההשקעה שלו.

יזמות עושים עם נופים מקבוצת פלוטקין – היכנסו לאתר

You may also like...