השקעה בנדל"ן באיי יוון

רכישת בתים להשקעה באיי יוון

מיתון העולמי המתמשך והריבית הנמוכה הביאו אנשים רבים לחפש לרכוש בתים להשקעה ברחבי העולם ובמיוחד ביוון. מדינה זו מהווה יעד מועדך לאילו הרוצים להשקיע בחכמה את כספיהם היות והיא ספגה מכות קשות עקב המשבר הכלכלי החריף הפוקד אותה בשנים האחרונות ולכן מהווה היא הזדמנות אמתית לאלו המעוניינים להשקיע בה.אומנם בעקבות העלאת המיסים מצד הממשלה היוונית לא מיהרו האזרחים להוריד מחירים אך המציאות הכריחה אותם לחתוך אותם ב15-20 אחוזים.

מיסים ותשואות ביוון

תשמחו בוודאי לדעת כי שיטת המיסוי ביוון כי בין השיטות הידידותיות ביותר עבור משקיעים מחו"ל.

משקיעים אשר יבחרו לקנות נכס במדינה זו על ידי חברה שהוקמה על ידם, יחויבו רק על ריווחיה אשר נצברו ביוון. שיטת המיסוי במדינה קובעת את גובה המס בטווח שבין 5-40 אחוז ביחס לגובה ההכנסות.

ביצוע השקעות בנדל"ן יניב לכם תשואה של עד 12 אחוזים בשנה!

האם לקחת עו"ד יווני

התשובה היא כן. לא ניתן לבוא למדינה זרה ולהתנהל לבד בלי לדעת את תנאי השוק והחוקים השונים בו.

יש לקחת עו"ד אשר מתמחה ברכישת נכסים ולוודא כי הוא אמין והגון.

ביוון יש לעתים מקרים של התנהגות לא כשרה וביורוקרטיה מסורבלת וצריך מיומנות ידע וניסיון בהתנהלות מול בעל הנכס. ישנם חוקים וספרים רבים אשר מציעים הסבר מפורט על איך לעשות זאת בצורה נכונה אך יש ללמוד את התהליך בצורה אדוקה וכאן העזרה של העו"ד היא קריטית.

באילו אזורים הכי כדאי להשקיע

כמובן שבבואנו לקנות נכנס להשקעה באיי יוון יש לקחת בחשבון כי הדבר הכי נכון לעשות הוא לקנות במקום אשר הביקוש לשכירות הוא גבוהה ובד בבד ההיצע הוא נמוך.

יש לשים לב כי הדירה אשר אותה רוכשים הנה קרובה למרכז ,מרכזי קניות והתחבורה אליה נוחה.

יש לעבור על אתרי האינטרנט באי ולבדוק מה מחירי השכירות הממוצעים שם על מנת לדעת פחות או יותר מה תהיה התשואה שלכם .

לסיכום

יוון מהווה אתר נח להשקעה ומקום שבו אפשר להניח בוודאות גבוהה כי הנכס יניב כסף לבעליו. יש לקחת בעל מקצוע אשר יעזור לכם להחליט את ההחלטה הנכונה ויעזור לכם בסבך הביורוקרטיה אשר לעתים עלול להעיק על התהליך.

You may also like...