חברה לבניית חדרים נקיים בצפון הארץ

בחירת חברה לבניית חדרים נקיים

כל חדר, בכל מבנה, רצוי שיהיה נקי. אלא שיש חדרים בהם הדרישות לסטריליות גבוהות הרבה יותר. חדרים נקיים, במובן התעשייתי של המילה, הם חדרים בהם רמת הסטריליות והניקיון היא הגבוהה ביותר האפשרית – אפילו יותר מחדרי ניתוח רפואיים. החדרים מציעים יותר מאשר רמה מסוימת של חלקיקים למטר מעוקב, אלא גם מערכות לבקרת אקלים, קירות שחומרי הגלם שלהם אינם פולטים חלקיקים ועוד. בנוסף, מי שעובד בחדר שכזה צריך ללבוש חליפות מיוחדות ולעטות מערכות נשימה. רק בדרך זו תישמר הסטריליות שתאפשר לייצור מוצרים בביטחון מלא שהאבק לא יפגע בהם, דרישת חובה במקרה של שבבים אלקטרוניים, תרופות או מוצרי מזון.

אם גם אתם זקוקים לחדר נקי מ-א' ועד ת', יש בפניכם משימה לא פשוטה שתהפוך לאפשרית רק אם תדעו למי לפנות. כדי להגשים את המטרה הזו, חשוב שתבינו מהם הפרמטרים שיאפשרו לכם לבחור בסופו של יום את החברה האידיאלית להקמת החדר.

הניסיון כן קובע

הדבר החשוב הראשון הוא לראות שהחברה אכן מומחית מהשורה הראשונה בבניית חדרים נקיים: אסור לשכוח שמדובר במומחיות שמצריכה ידע עצום, ניסיון רב שנים וציוד ייעודי שיאפשר לחדרים להגשים את ייעודם. לכן, כשבוחרים חברה יש לבדוק כמה שנים היא עוסקת בתחום, וחיוני לא פחות – מהו סוג החדרים שהיא מתמחה בהקמה שלהם.

יש חברות שמתמחות בתחום מסוים בו נדרשים חדרים נקיים, והן בהחלט יכולות לקבל עדיפות אם זקוקים לחדר בעל אותם מאפיינים. הדוגמא המובהקת היא ייצור של שבבים אלקטרוניים, כשרוב החדרים הנקיים משמשים למטרה זו.

עמידה בתקנים

חברות שמתמחות בבניית חדרים נקיים צריכות לבנות אותן בהתאמה לתקנים מחמירים ואין להתפשר על כך. ביחרו  רק חברה מקצועית המתחייבת לבנות לפי כל התקנים  כולל ניטור  , מיזוג ומערכות לסינון חלקיקים.

מעדר נמרוד:  החברה המובילה לבניית חדרים נקיים בצפון הארץ טלפון: 04-9531589

You may also like...