עיצוב דירות בצפון – אדריכלים בצפון

אין ספק כי עיצוב דירות יוקרה הינו עיצוב הרבה יותר מתקדם הדורש הרבה יותר משאבים וכישרון לעומת עיצוב של דירה רגילה. אם אתם מעוניינים לעצב דירת יוקרה בצורה שתתאים למעמדה של הדירה ושל המתגוררים בה, ויקטוריה קרייס יכולה להעניק לכם את השירות לו אתם זקוקים בצורה הטובה ביותר. כך תוכלו לקבל עיצוב דירות יוקרה בצורה בלתי מתפשרת, עיצוב דירות יוקרה אשר יהפוך את הבית שלכם לבעל מראה הרבה יותר מרשים והרבה יותר מושך. חשוב להדגיש כי תהליך עיצוב דירות יוקרה כולל שלבים רבים ועבודה רבה אך שני החלקים החשובים ביותר בתהליך עיצוב דירות יוקרה הוא התכנון וההתאמה לתקציב.

תכנון העיצוב עבור דירות יוקרה

תכנון העיצוב עבור דירות יוקרה הוא תכנון אשר מצריך התחשבות בפרטים רבים ושילוב כל הרצונות של בעלי הבית בצורה נכונה וטובה, כמו למשל שילוב פרגולות בצורה נכונה במבנה או שילוב של מטבחים יוקרתיים מעץ מלא. לכן, עבודת התכנון חייבת להתבצע בצורה מוקפדת ודקדקנית. תוכלו לשבת עם המעצבת וכן לראות את תכנון הדירה בעזרת תוכנות מחשב תלת ממדיות אשר יאפשרו לכם לדעת מראש כיצד יראה הבית שלכם ולא להמר על התוצאה הסופית. בעזרת מעצבת מקצועית של דירות יוקרה תגיעו אל המראה בו חשקתם וכמובן, תקבעו מראש היכן ימוקם כל דבר וכיצד יבוצע העיצוב בצורה שתתאים לכם יחד עם מציאת הפתרונות הטובים ביותר לבית ולנוחות שלכם.
התאמת עיצוב דירות יוקרה לתקציב הקיים
עיצוב דירות יוקרה הוא ללא ספק עיצוב אשר דורש משאבים רבים וכמובן, תקציב הרבה יותר גבוה מתקציב של דירות רגילות. עיצוב דירות יוקרה הוא עיצוב בו משולבים פריטים יוקרתיים במיוחד כדי להפוך את מראה הדירה לדירה אקסקלוסיבית ויוקרתית במיוחד. לכן, לפני שמתחילים בעבודות העיצוב חשוב להתאים את התקציב לתכנון על מנת לא לחרוג מן התקרה, ומניסיון תמיד כדאי להוסיף לתקציב שחשבתם שתצטרכו לפחות כ-10% לחריגות, על מנת לא לצאת מופתעים ולהעיב על מצב הרוח והעיצוב כולו. חריגות לא מתוכננות יכולות לגרור אחריו שינויים עיצובים, קיצוצים ועקיפה מהתכנון המקורי. לכן, מיכל האן, אשר עובדת כבר תקופה ארוכה בתחום עיצוב דירות יוקרה, תוכל לסייע לכם לבצע זאת בצורה הטובה ביותר ובצורה הנכונה ביותר, מה שיעניק לכם יתרונות רבים מאוד ויסייע לכם להגשים את החלום על דירת יוקרה איכותית..

ליצירת קשר עם ויקטוריה קרייס

נייד: 054-559-5331

שירותי עיצוב פנים בצפון   – אדריכלות בצפון

תכנון בית פרטי בצפון

אדריכלות ועיצוב פנים בכרמיאל

תכנון בית פרטי בגליל

אדריכלות בגליל המערבי

תכנון בית פרטי במשגב

 

 

 

You may also like...