ימי כיף בצפון, טיולי טרקטורונים ורייזרים

הצפון הוא יעד נהדר לבלות בו את יום הכיף, בין אם מדובר ביום כיף לעובדים צעירים ותוססים ובין אם זהו יום כיף לשכבת גיל מבוגרת יותר. יש בצפון אתרים נהדרים לבקר בהם, נופים מרהיבים, מסלולי טיול רבים וכמובן גם שפע של אטרקציות, שאפשר לשלב ביום הכיף. ימי כיף בצפון הם הזדמנות נפלאה להכיר את האזור ויחד עם זאת ליהנות מפעילות מאתגרת.

פעילות של כיף והרבה אדרנלין

אם אתם רוצים להפתיע את העובדים שלכם ביום כיף מסוג אחר, מה דעתכם על טיולי טרקטורונים ורייזרים? תוכלו למצוא כיום לא מעט חברות המארגנות ימי כיף בצפון, ימים הכוללים פעילות מאתגרת ומהנה כמו טיול טרקטורונים ונהיגה ברייזרים. הרייזרים הם רכבי שטח פתוחים, המפגישים את הנוסעים בהם עם הנופים המשגעים של הצפון ובמקביל גם נחשבים לפעילות מהנה במיוחד – פעילות מלאת אדרנלין וכיף. אפשר לנסוע איתם ממש בתוך המים, בתוך הבוץ וגם בשטחים מאתגרים יותר. זו יכולה להיות נהיגה עצמית או יחד עם נהג של החברה המציעה את השירות. כך או כך, מדובר בחוויה בלתי נשכחת ובאפשרות לבלות יחד עם החברים הכי טובים מהעבודה.

הזמנת טיולי רייזרים וריידרים  בצפון

טיולי רייזרים, או ריידרים או טרקטורונים הם דרך נוספת להכיר את הסביבה ו"על הדרך" גם ליהנות מפעילות שכולה אדרנלין. מדובר בטיולים הכוללים נסיעה במסלולי שטח שונים בצפון, מסלולים שאין אפשרות לנסוע בהם עם רכבים פרטיים רגילים. זוהי פעילות נפלאה לכל הגילאים: לצעירים, למבוגרים וגם לילדים. אפשר לשלב גם פיקניק בחיק הטבע וביקור באתרים שונים בצפון. אפשר להזמין טיולי טרקטורונים ורייזרים בכל עונה כמעט, אולם מומלץ לבדוק את תנאי מזג האוויר לפני שיוצאים לדרך. אם בוחרים לעשות זאת בקיץ, חשוב לקחת לנסיעה כמות מספקת של מים וגם לדאוג לכובע ולקרם הגנה מפני השמש. אם יוצאים לנסיעה בחורף, ייתכן שיהיה קר, וכדאי להביא בגדים חמים.

סיכום –טיולי רייזרים וריידרים

אין כמו ימי כיף בצפון. ימי כיף הכוללים פעילויות נהדרות, פעילויות שלא ניתן לחוות במקומות אחרים בארץ. כל זאת, לצד נופים עוצרי נשימה, טבע ירוק ושפע של מסלולי הליכה בדרגות קושי שונות. ימי כיף כאלה יכולים להתאים לעובדים בכל הגילאים ואפשר אפילו לארגן אותם עבור כמה משפחות, המעוניינות לבלות ביחד את החופשה הקרובה.

 

לאתר של ימי גיף וגיבוש בגלבוע: https://www.paintballg.co.il/events-activities

You may also like...