עיצוב חללי הפנים של הבית בעזרת ריהוט או שיש טבעי

עיצוב חללי הפנים של הבית בעזרת ריהוט איכותי, עיצוב בתים על ידיד מרצפות שיש ועוד מידע חיוני

עיצוב פנים עוסק בחלליו הפנימיים של הבית. יש להתאים עיצוב פנים לצרכים של בעלי הבית ולא להפך. למשל, במשפחה מרובת ילדים, אשר הילדים בה אוהבים לשחק בבית ולקרוא הרבה ספרים – יש לבנות את הבית כך שיהיו בו יחסית מעט פסלים ויותר מקום לארונות ספרים. לעומת זאת, בבית של בני חמישים פלוס שהילד היחיד שלהם נשוי וגר עם במדינה אחרת – כאן המבנה יהיה שונה בהחלט. היצירתיות היא שם המשחק. לא תמיד השיפור של מראה הבית דורש השקעות גדולות, לפעמים שולחן בעלות של מאה שקל יכול לספק את הסחורה. כדאי לשקול אפשרות לפנות לייעוץ – לעיתים יעוץ שבהתחלה דורש השקעה מסוימת מבחינה כספית, מתגלה לבסוף ככלכלי – “קנינו מה שבאמת צריך!”.

 קניית רהיטים לעיצוב  מחודש
רוב הספות עולות בין 1000 ל6000 שקלים, אך יש גם ספות שעולות יותר מ8000 שקלים. לפני קניית ספה כדאי לברר מה ההבדל באיכויות ולשקול היטב האם הספה היקרה אכן שווה את המחיר.. כיום ניתן להזמין שירות של חידוש ריפודי הספה על ידיד חברת ניקוי ספות ובכך להשיג ספה כמעט חדשה במחיר של מאות שקלים בלבד.
רוב ארונות הספרים יעלו מעל 2500 שקל. ארונות ספרים עם דלתות זכוכית מקנים לארון מראה יוקרתי. אך מצד שני זה גם יכול להכביד כל פעם לפתוח את הדלת ולסגור למי שנוהג בתדירות גבוהה להחזיר ולהוציא ספרים מהארון. תרופות ותוספי מזון יש לשמור במקום שאינו חשוף לשמש, ולכן יש לקחת בחשבון גם את העובדה הזו.

את המקרר כדאי להרחיק מהתנור – החום של התנור מזיק למקרר ולהיפך.
שיש איטלקי נחשב לאיכותי ויקר, לעומת שיש סיני שנחשב לפחות איכותי אך גם יותר זול
עיצוב בתים מבחוץ יכול להקנות כמעט כל מראה אותו נרצה. באמצעות מזרקה יפה ניתן להשכין שקט, שלווה והמון יוקרה. הוספת מרפסת מהודרת תוסיף המון יוקרה ואווירת חופש לבית, מרחבי דשא וערוגות פרחים מסודרות יקנו מראה של חופש ומרחב אך גם אסטטיות, סדר ודייקנות.
באמצעות שיטות כאלה ואחרות ניתן להשתמש בעיצוב בתים כדי להקנות מראה ואופי מותאמים אישית לאופי ואווירת האדם או המשפחה המתגוררים במבנה
האתר שלנו יפגיש אתכם עם מידע עדכני אודות מעצבי בתים ואדריכלים מכל רחבי הארץ. עיצוב פנים ברמה הגבוהה ביותר זה אנחנו.
עיצוב בתים – נושאים
נושאים נוספים באתר:
עיצוב בתים בשלב של שיפוצים בבית: תכנון תהליך שיפוץ צריך להתבצע על ידי אדריכל מקצועי ולא על ידי קבלן שיפוצים ובוודאי לא שיפוצניקים!

ריצוף שיש ואבן: כולל שיש למטבחים אך עם דגש על ריצוף חוץ ופנים של אבן ושיש לצרכי עיצוב בתים.
נושאים נוספים הקשורים לקניית בתים: חיזוק מפני רעידות אדמה, בדיקת ליקויי בניה, מידע על בתים למכירה ועוד.

You may also like...