ניקוי שטיחים בצפון

ניקוי שטיחים בחיפה ובקריות, ניקוי שטיחים בצפון – חברת מעיין ניקוי שטיחים

זקוקים לשירותי ניקוי שטיחים בצפון? חברת מעיין ניקוי שטיחים תגיע עד דלת ביתכם בכדי לאסוף את השטיח המלוכלך. חברת מעיין ניקוי שטיחים מתמחה בניקוי, בשחזור ובהסרת כתמים מריפודים ומשטיחים.

שירותי ניקוי שטיחים בצפון

חברת מעיין מספקת שירותי ניקוי שטיחים בחיפה, בצפון הארץ כולל הגליל המערבי, הגולן, והגלילי העליון. שטיחים נוטים להיפגע להישחק ולהתלכלך במשך השנים. אנו בחברת מעיין ניקוי שטיחים מתמחים בהסרת כתמים מריפודים ובניקוי שטיחים

חברת מעיין ניקוי שטיחים מבטיחה ניקוי מקצועי המחזיר מראה רענן וחדיש לכל סוג שטיח כולל ניקוי שטיחים פרסיים, שטיחי שאגי, שטיחים סינטטיים ושטיחים מקיר אל קיר. בנוסף מציעים ב חברת מעיין ניקוי שטיחים שירותי ניקוי ספות, ניקוי ריפודי רכב, ניקוי וילונות ועוד.

לייעוץ, מידע שימושי וניקוי שטיחים באזור הצפון אנא פנו אלינו ולא תתאכזבו. במידה ותרצו שנבוא לאסוף את השטיח מביתכם – עלות ההובלה עלינו!

חברת מעיין ניקוי שטיחים – איכות ואחריות, ניקוי שטיחים בצפון , ניקוי ריפודים בחיפה והצפון.

טלפון 04-6850505

מדוע מומלץ להזמין שירותי ניקוי ריפודים ושטיחים בבתים

כיום הספות הבית סופגות הרבה לכלוך. הדבר נכון במיוחד במשפחות ברוכות ילדים ובבתים שיש בהם בעלי חיים. מי שמגדל כלבים מכיר את התופעה שלעתים הוא מגלה שתן על השטיח שלא מזמן הוא קנה במיטב כספו. הזנחת הבעיה עלולה לעלות בבריאות ובאווירה לא נעימה של אבק ומראה לא נעים בבית. לכן תחזוקה של הריהוט בבית מומלצת וכדאי ללמוד את השיטות השונות בכדי לבחור לכל מקרה את השיטה המתאימה ביותר.

שיטות לניקוי ריפודים
ניתן לחלק את הטיפול בריפודי הספה לשני חלקים. שיטה פשוטה יחסית זה העברת שואב אבק על הספה. למקרים שלך כתבים ניתן לנקות את הכתם על ידי שימוש בחומץ, לשימוש בחומץ מתלווה ריח לא נעים, את הריח ניתן להסיר על ידי שימוש במרכך כביסה או בהתזה של תרסיס נגד ריחות לא נעימים. על מנת לנקות בצורה יותר יסודית ניתן לשלוח את הריפוד לניקוי יבש.

שיטות לניקוי שטיחים
ניקוי שטיחים בדומה לניקוי ספות, יכול להיעשות בשיטות ביתיות פשוטות, או על ידי העברה לטיפול בבית עסק שמתמחה בדבר. ניקוי פשוט נעשה על ידי שימוש במטאטא, שואב אבק וכן ניתן להיעזר בתכשירים שיוצרו במיוחד לניקוי שטיחים. חברות לניקוי שטיחים עושות שימוש במכשירים ענקים שמנקים את השטיחים ביסודיות. כך למשל, יש חברות ששמות את השטיחים בתוך מערבל ענק שפשוט על ידי סיבוב מוריד מהשטיח אבק. וכן נעשה שימוש במכשיר שמקרצף את השטיח, ולאחר מכן מתיזים מים על השטיח בכדי להוציא ממנו את הסבון.

 

מידע נוסף על שאיבת הצפות ועל מניעת נזקי מים, על אחזקת מבנים  וניקוי תעשייתי  בלחץ מים גבוה

 

שחזור שטיחים
ניתן למצוא מגוון רחב של עיצובים לשטיחים, הרבה פעמים ניתן לזהות את האופי והמנטליות של הבית לפי השטיח שלו. אך כאשר חלק מהשטיח נקרע או שחלק מהשטיח לוקה בדהיית צבע, הרי שדבר זה עלול לפגום ביופי. פגם זה עלול להיות קריטי מכוון שלעתים המטרה המרכזית של השטיחים הוא לתרום למראה יותר מעניין ואסתטי. ישנם חברות שעוסקות בשחזור של שטיחים, המשמעות של שירות זה יכול להיות בחלק מהמקרים אלטרנטיבה לקניית שטיח חדש.

המנטאליות ה”חד פעמית” של עולם הצריכה המודרני, רגורסת כי הכי זול לזרוק חפצים, מכישירים או רהיטים שהתבלו ולקנות חדשים. זוהי תפיסה המעודדת אכזריות וחוסר איכפתיות. כאשר שומרים על ציוד ומשקיעים כדי שתקן או לשחזר או למחזר, מרגישים טוב יותר ומרוויחים רווח כפול.

 

You may also like...