שיש למדרגות – מדרגות משיש

חדר המדרגות של בית או בניין נתפס על ידינו כמובן מאליו, כחלל שפשוט נמצא שם על מנת לבצע את עבודתו. התמונה במציאות, כמובן, שונה מכך: תכנון חדר מדרגות חייב להיות מוקפד, כאשר עיקר הבחירה נוגע לחומר הגלם ממנו יהיו עשויות המדרגות. מהבחינה הזו, שיש הפך בשנים האחרונות לאחת הבחירות המקובלות ביותר, וזאת עקב שורה ארוכה של יתרונות. הנה כל מה שחשוב לדעת על השיש ועל יתרונותיו, בהקשר הנוכחי.

אז למה להעדיף מדרגות שיש?

החדשות הטובות הן שלא קשה למנות סיבות בגינן שיש הפך להיות שחקן כה מרכזי בלא מעט חדרי מדרגות כיום. סיבה ראשונה לכך, ויש שיגדירו אותה גם בתור הסיבה העיקרית, היא שהשיש הוא אחד החומרים העמידים ביותר שניתן להעלות על הדעת. המשמעות היא שמדרגות משיש יחזיקו מעמד שנים על גבי שנים, וכמובן – גם יעמדו היטב בעומס אשר בוודאי צפוי להיות עליהן.

יחד עם העמידות של השיש, זהו חומר שקל מאד לעבד. מבחינת החברות המייצרות, משמעות הדבר היא שבאפשרותן ליצור משטחי מדרגות מכל הסוגים, בכל הגדלים ובכל דרגות השיפוע, וזאת על פי הצרכים הספציפיים של מבנה נתון. מעלה חשובה אחרת של מדרגות שיש נוגעת לתחזוקה שלהן, הנחשבת למינימלית בכל קנה מידה: להבדיל ממשטחים דוגמת עץ, אין כאן צורך בתחזוקה מיוחדת, ואמצעי ניקיון סטנדרטיים יחסית יכולים לעשות את העבודה.

אז איך מתחילים?

שיש, כאמור, כולל בתוכו יתרונות רבים, שהופכים אותו לחומר אידיאלי עבור מדרגות. מה שחשוב להדגיש הוא שעל מנת שמעלות אלה יבואו לידי ביטוי הלכה למעשה, חשוב לתת את הדעת על טיבה של החברה אשר מתקינה מדרגות מהסוג הזה. כמובן שיש לוודא שהיא אכן המקצועית והמנוסה ביותר בתחומה, לבדוק עם אילו סוגי שיש היא עובדת ולבחון דוגמאות של תוצרים סופיים להם הייתה אחראית.

עקב העובדה שבניית חדר מדרגות היא משימה שאמורה להיות חד פעמית (בייחוד במקרה של שיש למדרגות), נדרש להשקיע בה את מירב המאמצים. אפשר לקבל הצעות מחיר ממספר חברות לפחות הפועלות בתחום, כאשר בכל מקרה ומקרה יש לעבוד עם הצעות מחיר מסודרות, המפרטות את כל תנאי ההסכם.

שיש למדרגות מזמינים בחברת שיש קדם– יבוא וישווק שיש ואבן טבעית

You may also like...