שיש טרוורטין לריצוף, לחיפוי ולמדרגות

שיש טרוורטין משמש אותנו כיום הן לריצוף, הן לחיפוי והן למדרגות. הוא נחשב לאהוב מאד על ידי מעצבי פנים מהארץ ומהעולם, ובייחוד בשל המראה המיוחד שלו. שיש טרוורטין יכול להתאים לכל מי שמעוניין במראה טבעי וקצת שונה, ובעיקר כזה שיכול להשתלב באופן מושלם במרחב שבו הוא מותקן. את השיש הזה ניתן למצוא כיום בגוונים שונים, כמו בז' (בהיר וכהה), חום ואפילו צהוב. הוא מגיע אלינו מספרד, מאיטליה וגם מטורקיה ואפשר לראות אותו בבתים פרטיים, במבני ציבור למיניהם וגם בחצרות או כעמודי שיש קישוטיים.

עיצוב ומראה שאין כמותו
שיש טרוורטין נחשב לפופולארי מאד ולא בכדי. המראה השונה שלו, החורים שבו וגם השקעים המאפיינים אותו הפכו אותו לשיש שרבים בוחרים לשלב אותו בריצוף, בחיפוי או במדרגות שבביתם ואדריכלים רבים גם מגדירים אותו כאהוב עליהם במיוחד. שיש, שהינו סלע גיר, זה מגיע ממקומות קרובים למים ולכן גם המראה השונה שלו והשקעים שבו. את השקעים שנוצרו בו באופן טבעי ממלאים בדבק מיוחד ושקוף היוצר מראה אחיד ונכון יותר. השיש, ולפני הגעתו ישירות אל הלקוח, עובר ליטוש ומותאם באופן מלא את המרחב כולו.

פתרון מושלם לכל מרחב
מכיוון שקיימים סוגים שונים של שיש, בחירתו של השיש המתאים איננה פשוטה. שיש טרוורטין, וכאן גם אחד מיתרונותיו, משמש כפתרון נהדר לצרכים שונים. הוא יכול להתאים לריצוף הבית, בין אם בכל אחד מחדריו או רק בחלק מהם, הוא יכול להיות מצוין כחיפוי קירות וגם מתאים למדרגות. בשילוב נכון של המעקה נוצר מראה בלתי רגיל, שיוצר סגנון ואווירה שאין כמותה. כמובן שכדאי גם לשלב אלמנטים עיצוביים שונים בבית, שיתאימו לשיש ויצרו מראה הרמוני וזורם. כדאי להתייחס לגווניו של השיש ולהתאים להם אלמנטים בגוונים דומים ובעלי שפה עיצובית זהה. מוטב שלא להגזים עם הגיוון ולשמור על קו עיצובי אחיד ונקי. אם מתקשים לבחור בגוון השיש, כדאי להיעזר במומחים בתחום ולבקש מהם סיוע בבחירה. מומחים אלה יוכלו להמליץ לכם על גוון הצבע והמרקם המתאים ביותר לרצפה שלכם, לקיר או למדרגות הבית.

לאתר של חברת שיש קדם – יבוא ושיווק אבן , שיש וטרוורטין לחיפוי וריצוף

http://www.shaishkedem.co.il

You may also like...