לקיחת משכנתא –דברים שכדאי לדעת

מספר עצות, טיפים וחומר למחשבה בנוגע ללקיחת משכנתא מהבנק

אם אתם רוצים או צריכים משכנתא, אז אתם בקלות יכולים להשיג משכנתא שהיא לא בהכרח מתאימה לכם. ישנם הרבה אנשים שטוענים שהם מומחים וינסו למכור לכם משכנתא, חשוב להיזהר ולשים לב איזו סוג משכנתא אנו רוכשים, בין אם זו משכנתא עם ריבית קבועה או לא למשל, דבר אשר יכול לחסוך לכם הרבה מאוד כסף בהמשך.

ישנם מספר סוגים של משכנתאות, משכנתא עם ריבית נמוכה הם הכי טובות כמובן, אבל חשוב לשים לב ולהבחין שסוגים שונים של משכנתאות מתאימים לצרכים של אנשים שונים.

מחשבון משכנתא טוב יכול לעזור לכם לבחור את המשכנתא הטובה עבורכם אבל לא כולם נכונים או מדויקים, חשוב להתחיל ולבחור איזו משכנתא שאתם צריכים.

חשוב מאוד שכאשר אתם בוחרים משכנתא שאתם תוכלו לעמוד בה גם ושתשאיר לכם גם מספיק כסף בשביל הוצאות נוספות וחשבונות. במידה והמשכורת שלכם נמוכה ו- 30% מהשכר שלכם ילך למשכנתא, הדבר עלול להעיק עליכם, אבל אם המשכורת שלכם גדולה ב – 50% מהתשלום החודשי שלכם על המשכנתא אתם תוכלו להסתדר.

חשוב מאוד שתיקחו משכנתא עם ריבית קבועה, במידה והריבית תעלה, יכול להיות שאתם תשלמו ביוקר על כך בהמשך ואולי לא תוכלו לעמוד בזה, רק אם הריבית יורדת ישנו סיכוי שאתם תצאו כביכול מופסדים מהעניין. ישנה גם אפשרות לקחת משכנתא עם ריבית קבועה לשנים הראשונות.

חשוב שתשקלו גם לקחת ביטוח למשכנתא למשכנתא שלכם ליתר ביטחון על מנת שאם קורה ואתם מאבדים כושר עבודה או חולים אתם תוכלו להמשיך לשלם את המשכנתא שלכם.

שיהיה בצלחה!!

You may also like...