בניית דקים בצפון

מדוע כדאי לפנות לחברות לעבודות עץ דווקא בצפון? הנקודה נעוצה באופי שיש לצפון המדינה, מקום שבו יש פחות צפיפות ולכן נותנים לכל אדם לבטא את עצמו. נקודות אלו יכולים להוות יתרון חשוב למי שרוצה שיעשו לו עבודות עץ שיתאימו במיוחד לצרכים שלו, אדם שרוצה שהעבודה תעשה לאחר תכנון ותוך כדי התחשבות והתאמת חומרי הגלם ושיטת העבודה לאור הרצונות והצרכים הספציפיים של הלקוח

לגלישה לאתר העוסק בבניית פרגולות ודקים בצפון

התקנת דקים בגינת הבית – בניית דק עץ לגינה
דק, ובמיוחד דק שעשוי מעץ, הוא בעל אפקט דקורטיבי חשוב בעיצוב הגינה. הוא מספק ניחוח כפרי חמים ומתאים במיוחד למזג האוויר הישראלי, מכיוון שהוא אינו מתחמם יותר מדי בעת החשיפה לשמש ובזכות הציפוי המיוחד הוא גם א סופג את הרטיבות של מי גשמים במהלך החורף. למי שמעוניין בדק בעל מראה של עץ, אך אין הוא עשוי מעץ אמיתי, מומלץ לבחור בדק סינטטי הנקרא Fiberon.

סוגים שונים של עץ שמהם ניתן לבנות דק
כיום נמצאים בשימוש יצרני הדקים מגוון סוגי עצים. עץ טיק בורמזי הוא בעל גוון חום בהיר ועץ איפאה הוא בעל גוון אדמדם שמוסיף חמימות. מעץ אורן מייצרים את הדק הבהיר ביותר ומעץ אירוקה מיוצרים דקים בעל גוון כתמתם. עץ איטאובה הוא בעל צבע חום עמוק ועץ גרפרה הוא בעל הצבע שנע בין כתום לצהוב. מלבד הגוונים שהדקים נבדלים בהם זה מזה, לכל סוג דק מאפיינים שונים, עמידות שונה והם מצריכים אמצעי תחזוקה שונים. מכיוון שכך, כדאי לבדוק את כל המידע אודות העץ על מנת להתאים את הדק בצורה אופטימאלית למקום וליעוד שלו.

איזו תשתית יש להכין לפני התקנת הדק
את סוג התשתית שיש להכין לפני התקנת הדק מתאימים לפני השטח שבו יותקן הדק. בין אם זה אדמה, בטון או ריצוף קיים, שיטות ההתקנה החדישות מציעות פתרון מצוין למי שמעוניין להתקין בגינה דק עץ. במידה ואין בחצר בטון, תידרש יציקת בטון על מנת לייצב את הדק שיותקן על גביו או לחלופין התקנת חיפוי האדמה על ידי יריעת יוטה שתמנע את צמיחת העשבים מתחת לדק. במידה וקיים כבר בטון בחצר, הדק יותקן על גבי קורות מעץ אורן לבן שישמשו בתור בסיס לדק העליון.

בצפונה של מדינת ישראל יש פחות בתי עסק הקשורים  לתחום עבודות העץ (לעומת מרכז המדינה ) אך אין ספק שיש היצע רחב ולכן מומלץ לעשות סקר שוק ולבחור את בית העסק המשתלם ביותר

בעתלית (קרוב לחיפה) יש חברה מצויינת, בניית דקים בצפון עם חברת למבר עבודות עץ

You may also like...