משרדים להשכרה

ההחלטה על הקמת עסק חדש טומנת בחובה גם החלטה לגבי מיקומו. מיקום העסק יתווה את רמת המיתוג של בית העסק, דרכי הגישה אליו וההוצאות הכספיות הנלוות. קיימים סוגים שונים של מבנים ובניינים המאפשרים אכלוס משרדים לצרכים שונים. הבחירה במשרד אשר ישרת את צוות המנהלה והעובדים, תלויה בצרכי בית העסק.

למה בכלל צריך משרד
יזמים ובעלי עסקים תוהים לא פעם מהי חשיבות המשרד עבור העסק שלהם. זהו לא סוד, שאנשים רבים יעדיפו למקם את "משרדם" בביתם ולשרת את קהל לקוחותיהם ישירות מהמחשב ושולחן הכתיבה הביתיים. למשרד הממוקם מחוץ לבית יתרונות רבים
הפרדת הבית מהעבודה – אנשים העובדים מהבית נדרשים להיות בעלי משמעת עצמית ומוסר עבודה גבוהים, בשלב מסוים העבודה מהבית גורמת לטשטוש הגבולות ולצורך בשינוי גיאוגרפי.
מיתוג העסק – משרד יאפיין את טיב העסק. פגישות עם לקוחות במשרד מסודר, מאורגן ומקצועי יעניקו הרגשה של אמינות ויציבות.

מה חשוב בבחירת משרד
לפני שמתחילים בחיפוש משרדים להשכרה, חשוב לבחון את הצרכים האישיים בכדי למקסם את ההצלחה בבחירת המשרד המתאים.
תקציב – התקציב הוא הפרמטר החשוב ביותר מאחר והוא זה אשר ייקבע את מידת ההוצאות החודשיות שלכם. השכרת משרד כוללת גם תשלומי ארנונה, חשמל, מים, תשלומים למאבטח ומנקה אם יש צורך וכמובן שישנם בנייני משרדים הדורשים תשלום עבור האחזקה של הבניין.
גודל – במקרה הזה, הגודל כן קובע. התאימו את גודל המשרד לצרכיכם באופן מדויק. התאימו את הגודל לכמות האנשים אשר יאכלסו אותו, התאימו אותו לכמות המכשור ולגודל המיכון. אל תתפתו בבחירת משרד גדול, מתוך מחשבה כי משרד גדול הוא מרשים יותר. משרד גדול שאינו מאוכלס או מרוהט יעביר מסר שלילי של חוסר מקצועיות וחוסר עשייה.
נוחות ואופי העיצוב – מומלץ להתאים את המשרד לאופן בו העבודה מתנהלת. משרדים בעלי חלל פתוח יתאימו לעובדים אשר תהליך העבודה דורש מהם תקשורת שוטפת ושיתוף פעולה. משרדים המחולקים לחדרים יתאימו לאנשים המקבלים לקוחות באופן אישי ושצורת עבודתם דורש עבודה אישית, עצמאית ונפרדת.
מיקום – משרדים להשכרה מצויים בכל אזור ואזור בארץ. המיקום ייבחר, כמובן, על פי צרכי העסק. עסק המשרת לקוחות באופן סדיר ובצורה פרונטאלית ימוקם באזור מרכזי כמו שתראו במשרדים להשכרה בתל אביב, משרדים שהנגישות אליהם גבוהה, הן מבחינת אמצעי תחבורה שונים והן מבחינת מקומות החנייה קרובים. משרדים אשר משמשים את עובדי המשרד בלבד ללא צורך שוטף בקבלת קהל, ימוקמו באזורים מרכזיים וסואנים פחות ובכך גם עלויות ההשכרה יוזלו.

You may also like...