מגרשים למכירה קרית חרושת

קצת היסטוריה: בקרית טבעון עם הקמתה בשנות העשרים של המאה הקודמת, היו מרבית הבתים בתים פרטיים  נאשר בנו ברובם כבתים צמודי מגרשים-גאלו שחולקו לאחר קום המדינה לבית בודד עם אלפיים מטרים רבועים וליחידה בדו משפחתי עם אלף מטרים רבועים לבית,.

הבתים שבנו וותיקי טבעון נבנו על מגרשים גדולים .מנהל מקרקעי ישראל היא זו שתיכננה את הבנייה באיזור. הבנייה הראשונה, עוד בימי דב פטישי ואניש אגודת השומר הייתה בנייה  מגרשים הנמצאים בקרית טבעון הוותיקה וכן בקריית עמל הוותיקה . כל בתי הקרקע הפרטיים שייכים למנהל מקרקעי ישראל ואף ישנם  שנבנו על ידי  חברות פרטיות אשר קנו את המגרשים מהמנהל.
הרחובות בקרית טבעון הינם מעגליים חד סטריים ושמותם על שם סוגי פרחים ועצים כגון  הדגניות  השושנים, כלניות,   אמנון ותמר, האלה,   הרקפות, הנרקיסים,   הנוריות ורחוב השקדים.

רשת התיווך הישיר הייתה ממוקמת בכיכר בן גוריון ועברה לאחרונה לרחוב יזרעאל. קריית חרושת שהיא חלק בלתי נפרד מקרית טבעון השייכת לאותה רשות מקומית בצד הדרומי של קרית טבעון אשר קרובה ליציאה לכיוון יקנעם  נמצאת על גבעה המשקיפה להר כרמל וגם לעמק יזרעאל.  כל המגרשים למכירה בקריית חרושת הם ברובם מגרשים על אדמות פרטיות מרבית הקרקעות שייכות למנהל מקרקעי ישראל.

מגרשים למכירה קרית חרושת – נדל"ן למכירה

הטאבה היא מגרשים בגודל של דונם או שש מאות מטרים רבועים לדו משפחתי, לא מזמן המועצה המקומית קריית קרית טבעון החלה בתוכנית של תכנון האזור ויצרה איחוד וחלוקה של המגרשים הפרטיים ואדמות מנהל.
אחוזי הבנייה המותרים בקריית חרושת הם שלושים אחוזים בשתי קומות נטו מגודל המגרש
זהו אזור הררי יפיפה עם נוף פתוח לשדות מוריקות
כביש שש יעבור בסמוך לקריית חרושת ואמנם יעשה קצת רעש אך ישפר את המרחק למרכז הארץ והנסיעה למרכז תהיה קצרה ביותר.

עלות הבתים הפרטיים החדשים הם כ מיליון וחצי  שקלים חדשים לבית צמוד קרקע כ מאה ששים ותשע מטרים רבועים
מחיר מגרש לבניית בית בודד הוא שש מאות אלף שקלים ומגרש דו משפחתי כ- חמש מאות שישים אלף.
המגרשים בקרית חרושת הינם תלולים ודורשים פיתוח , חלק מהבתים דורשים מעלית בכדי לטפס הביתה.
חברת רסקו רכשה לפני כ 15 שנים מגרשים ממנהל מקרקעי ישראל  לפני שמונה שנים  אך במקום למכור את המגרשים במחיר זול – פתחה זאת כמכרז ואפשרה ליזמים וכרישי נדל"ן לרכוש מגרשים ולמכור אותם שוב במחיר מופקע. .
רשת התיווך הישיר משווקת מגרשים לבנייה לפרטיים בקריית חרושת וליזמים וברשותה פרויקטים חדשים המוצעים למכירה במחירים אטרקטיבים.

מגרשים למכירה בקריית חרושת קונים עם רשת התיווך הישיר

You may also like...