דירות בקריות

“הקריות” זהו שם כולל המאחד מספר ישובים הנמצאים בעמק זבולון ופונים לחופי מפרץ חיפה. הערים: קריית אתא, קריית מוצקין, קריית ביאליק, וקריית ים נכללות בקריות. כמו כן השכונות: קריית חיים החיפאית וקריית שמואל בעלת אופי דתי.
מבחר עצום של דירות למכירה מוצעות באתרי האינטרנט השונים, ניתן לחפש ולמצוא על פי נתונים ספציפיים המגדירים אזור, מגזר, גודל הדירה, חניה, מעלית, מיזוג וכולי. הדירות המוצעות הן דירות ישנות, חדשות ועתידיות. מודעות עדכניות מתפרסמות מדי יום המציעות דירות למכירה בקריות. ניתן לבדוק במקומונים ובעיתונים היומיים. בנוסף ישנם משרדי תיווך באזור הקריות המתמקצעים במיוחד באזור זה, הם מכירים את המחירים ואת הקיים בשטח, יכולים להתאים לכל לקוח את הדירה המתאימה לו ביותר לפי דרישה ולפי תקציב.
לאחרונה חלה עלייה בבניית דירות חדשות למכירה בקריות, פרויקטים חדשים של קבלנים וחברות בניה. דירות חלומיות, מרווחות בעלות מפרט איכותי רחב ומפנק הכולל מועדון דיירים, לובי מפואר ריצוף גרניט פורצלן, חניה ומחסן לכל דירה, מיזוג ומעליות כמובן.  דירות עם מרפסות שמש ומרפסות מקורות, פנטהאוז, דירות בנות 3, 4, 5 ו-6 חדרים. כל אחד לפי צרכיו ותקציבו. סביבת המגורים היא בדרך כלל בלב פארק מטופח וירוק, פיתוח סביבתי באזור יוקרתי. קומפלקס של בניינים אטרקטיביים, מציעים מקומות מבוקשים ומרכזיים ובמקביל מעניקים שקט ופרטיות, מרכזי קניות ובתי קפה.
ניתן להתרשם ממגוון רחב של פרויקטים עתידים באתרי האינטרנט של החברות. ניתן להתקשר ולהיוועץ עם היועצים למיניהם, לקבל פירוט של כל דירה מה היא כוללת ומהם תנאי התשלום. יש לבחור חברה אמינה וותיקה לבדוק היטב את המסמכים הרלוונטיים על ידי עורך דין ולבדוק עם הרשויות המקומיות אישורי הבניה וכדומה.
כדאי להסתובב באזור בו אתם מעוניינים לרכוש דירה, דבר ראשון מכיוון שלעיתים קיימות מודעות על גבי אותן דירות למכירה והן לאו דווקא מתפרסמות בעיתונים או באינטרנט, בנוסף ניתן להתרשם מאופי השכונה, לבדוק היכן מרגיש לכם הכי בבית. רצוי לראות את הדירה באור יום, לבדוק היטב את הצנרת, הריצוף ומצב הדירה והשכנים.
המחירים בקריות הם מחירים אנושיים, ניתן ליהנות מבית רחב ידיים הכולל גינה ונוף במחיר של דירת חדר בתל אביב.